2-pokojowe mieszkanie z indywidualnym garażem na bliskim Tar

Milenijna, Warszawa do wynajęcia w cenie 1800.00 zł – ogłoszenie jest nieaktualne

Cena najmu 1800.00 zł
Opłaty stałe wliczone
Zaliczki media 250.00 zł
Kaucja zwrotna 1800.00 zł
Niezapomnij powołać się na portal tablicawynajmu.pl
Zadzwoń w tej sprawie
Oferta wygasła

Mieszkanie na Wynajem Milenijna

  • Cena najmu1800 zł
  • Cena opłat Wliczone
  • Cena media 250.00 zł
  • Powierzchnia 50.00 m2
  • Pomieszczenia 2-pokojowe
  • Typ lokalu Mieszkanie
  • Miasto Warszawa
  • Ulica Milenijna

Opis lokalu: wynajmę bezpośrednio 50.4 metrowe, zadbane, odświeżone, przestronne z 2 osobnymi pokojami (18.6 + 11.75 m2) z oddzielną widną kuchnią (8.15 m2), przedpokojem (7.4 m2), łazienką (4.5 m2) oraz balkonem (5.95 m2) mieszkanie na nowym (rok budowy 2004) kameralnym osiedlu na bliskim Tarchominie przy ul. Milenijnej na II-im piętrze. Budynek nie posiada windy.
Parking: w cenie najmu jest indywidualnie zamykany oraz ogrzewany garaż (17.9 m2) w tym samym pionie co mieszkanie (piwnica), wyposażony w drewniany regał na całą ścianę z licznymi pólkami. Przejście do garażu z mieszkania z możliwością bez wychodzenia na zewnątrz budynku. Dodatkowe jest także dostępne miejsce parkingowe przed bramą wjazdową do samego garażu na drugie auto.
Wyposażenie: kuchnia – wbudowane meble na wymiar, lodówka, płyta kuchenna, piekarnik, stół oraz 2 taborety; przedpokój – 2 szafy wnękowe oraz wieszak na ubrania; pokoje - 2 większe szafy (1 narożna), komoda, regał z szufladami, szafka nocna, półka pod telewizor, biurko oraz bujany fotel; łazienka – umywalka, toaleta oraz głębszy brodzik z prysznicem. Lokal zawiera przyłącza gazu ziemnego, energii elektrycznej, internetowe (szerokopasmowe), RTV (do anteny zbiorczej) oraz telefoniczne. Ponadto, gładź szpachlowa na wszystkich ścianach & sufitach mieszkania.
Otoczenie: na terenie osiedla znajduje się plac zabaw, w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla Park Ceramiczna, a w pobliżu zielony lasek, ścieżki rowerowe, liczne punkty handlowo-usługowe, ośrodki zdrowia, ratusz, przedszkola prywatne oraz powstająca Galeria Północna. Szkoła (SP 355) i przedszkole publiczne w odległości ~250m od mieszkania.
Dojazd: przystanki autobusowe znajduje się przy samym osiedlu jaki i okolicy (łącznie z tramwajowym) z dogodnym dojazdem do centrum oraz linii metra. Odległość od centrum miasta (PKiN) autem to niecałe 14 km.
Bezpieczeństwo: osiedle zamknięte oraz monitorowane 24x7 przez kamery. Wejście na teren osiedla oraz klatkę schodową budynku poprzez domofon albo wjazd poprzez pilot do bramy. Drzwi do lokalu atestowane antywłamaniowe na 2 zamki Gerda.
Dodatkowe opłaty: wynajmujący ponosi opłaty za wszystkie zużyte i zamówione media (m.in. CW/ZW, CO, śmieci, energia elektryczna, gaz, internet) przez siebie w lokalu. Kaucja zabezpieczająca w wysokości miesięcznego czynszu dla standardowych wynajmujących.
Rabat: Ze względu wymianę kilku zużytych korpusów, frontów szafek w kuchni, blatu oraz okapu (co jest obecnie w trakcie realizacji i planowane na sfinalizowanie do 15 IX) cena najmu będzie obniżona do 1,600 lub proporcjonalnie.
Wynajmujący: oferta ta jest skierowana do osób statecznych, odpowiedzialnych, bez nałogów oraz bez zwierząt domowych chcących wynająć lokal długoterminowo (minimum 1 rok) na podstawie umowy o wynajem. Osobom indywidualnym zainteresowane ofertą prośba o kontakt telefoniczny lub emaliowy. Nie jesteśmy zainteresowanie współpracą oraz ofertami agencji pośredniczym/nieruchomości.

KONTAKT Z WYNAJMUJĄCYM Milenijna

Ukryty - numer kontaktowy
Ogłoszenie jest nieaktualne, z tego powodu ukryliśmy numer telefonu właściciela

Ten właściciel nie życzy sobie kontaktu z pośrednikami nieruchomości. Uszanuj jego decyzję.

Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Zdjęcia Mieszkanie Milenijna

Możesz być także zainteresowany