Mieszkania do wynajęcia Trzebnica

Mieszkania do wynajęcia w Trzebnicy (dolnośląskie). Lista ogłoszeń wynajmu mieszkań na interaktywnej mapie. Mamy dla Ciebie wymarzone lokum do wynajęcia! Lista aktualnych ofert nieruchomości do wynajęcia.

Przyjazne dla zwierząt Miejsce postojowe / garaż Balkon Umeblowane i wyposażone w AGD

Mieszkania na mapie dla obszaru Trzebnica. Możesz powiększyć mapę klikając w w lewym górnym roku mapy. Wybierając niebieski punkt na mapie oznaczający ofertę, możesz przejść do szczegółów ogłoszenia. Mapa wyświetla oferty biorąc pod uwagę wyznaczone filtry.

 • Mieszkanie wynajem milicz Kopernika

  Wynajmę mieszkanie w Miliczu na ul. Kopernika w bloku na 2-piętrze. Powierzchnia 47,5 m2, składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki,przedpokoju oraz balkonu. Jest ... więcej

  1400

  • Mieszkanie
  • 2-pokojowe
  • 48.00 m2
  • Adres: Kopernika 16H, Milicz (dolnośląskie)

Nie znalazłeś swojego mieszkania?

Jeśli nie udało Ci się znaleźć swojego mieszkania we Wrocławiu, możesz zamieścić ogłoszenie na tablicy najemców, opisać czego szukasz i w jakiej cenie.

Właściciele mieszkania, który będzie odpowiadać Twoim preferencją skontaktuj się z Tobą sami. Sprawdź tę możliwość i jeszcze wygodniej wynajmij mieszkanie.

Możesz również sprawdzić listę nieruchomości wkrótce do wynajęcia w w Trzebnicy.

Wynajmę mieszkanie w Trzebnicy
Tablica ogłoszeń najemców

Nie szukasz mieszkania w Trzebnicy?

Sprawdź ogłoszenia wynajmu:

Mieszkania w Trzebnicy

Mieszkania do wynajęcia Trzebnica

Trzebnica to miasto liczące około 12 000 mieszkańców. Położone jest w bliskiej odległości od Wrocławia, co sprawia, że jest często wybierane jako alternatywa do życia w dużym mieście. To malownicze i zadbane miasto posiada dużą bazę obiektów zabytkowych, które przyciągają turystów.

Trzebnica jest wybierana przez osoby ceniące sobie spokój i uroki małego miasta. Niższe ceny wynajmu mieszkań w tym mieście, zachęcają osoby z Wrocławia, do wybrania właśnie tego miejsca do życia. Niewątpliwym atutem jest również bardzo dobre połączenie z Wrocławiem dzięki szynobusowi, który dojeżdża na Wrocławski Dworzec w niespełna 30 minut.

Ceny wynajmu i zakupu mieszkań w Trzebnicy są dużo niższe niż we Wrocławiu. To sprawia, że część inwestorów wybiera to miasto jako swoją pierwszą inwestycję w nieruchomości. Z doświadczenia lokalnych pośredników nieruchomości wynika, że wynajem mieszkań w Trzebnicy może być również opłacalny. Najmy w tym mieście trwają dłużej i są mniej problematyczne (niższe wymagania najemców). Jeśli szukasz spokojnego miejsca do życia, Trzebnica może być dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Znajdziesz u nas aktualne oferty wynajmu mieszkań w Trzebnicy.