Pokoje do wynajęcia Wrocław

Pokoje do wynajęcia we Wrocławiu - dla studentów i pracujących. Aktualna lista ogłoszeń wynajmu pokoi 1 i 2 osobowych. Mamy dla Ciebie pokój! Sprawdź. Lista aktualnych ofert nieruchomości do wynajęcia.

Przyjazne dla zwierząt Miejsce postojowe / garaż Balkon Umeblowane i wyposażone w AGD

Pokoje na mapie dla obszaru Wrocław. Możesz powiększyć mapę klikając w w lewym górnym roku mapy. Wybierając niebieski punkt na mapie oznaczający ofertę, możesz przejść do szczegółów ogłoszenia. Mapa wyświetla oferty biorąc pod uwagę wyznaczone filtry.

Nie znalazłeś swojego pokoju?

Jeśli nie udało Ci się znaleźć swojego pokoju we Wrocławiu, możesz zamieścić ogłoszenie na tablicy najemców, opisać czego szukasz i w jakiej cenie.

Właściciele pokoju, który będzie odpowiadać Twoim preferencją skontaktuj się z Tobą sami. Sprawdź tę możliwość i jeszcze wygodniej wynajmij pokój.

Możesz również sprawdzić listę nieruchomości wkrótce do wynajęcia w we Wrocławiu.

Wynajmę pokój we Wrocławiu
Tablica ogłoszeń najemców

Nie szukasz pokoju we Wrocławiu?

Sprawdź ogłoszenia wynajmu:

Pokoje we Wrocławiu

Pokoje do wynajęcia Wrocław

Rynek wynajmu pokoi to głównie gałąź przeznaczona dla studentów, oraz osób świeżo po studniach. Największą popularnością we Wrocławiu cieszą się pokoje 1-osobowe. Ich niedosyt na Wrocławskim rynku sprawia, że w okresie wakacyjnym ciężko znaleźć dogodną ofertę. Ceny tych pokoi są bardzo wysokie, a konkurencja wśród najemców bardzo wysoka. Pokoje do wynajęcia we Wrocławiu najchętniej wynajmowane są w okolicy głównych uczelni i centrum miasta.

Ceny pokoi 1-osobowych we Wrocławiu wahają się w granicach 700-1000 zł z opłatami, natomiast pokoj 2-osobowe można wynająć od 500-650 zł od osoby. Głównym wyznacznikiem ceny jest lokalizacja (im dalej uczelni tym taniej). Jeśli chcesz wynająć pokój we Wrocławiu, sprawdzaj naszą tablicę wynajmu. Często pojawiają się tutaj atrakcyjne oferty dla studentów.