Kawalerka do wynajęcia od 1 września 2024 Kartuska

Kartuska, Gdynia do wynajęcia w cenie 1950.00 zł – ogłoszenie jest aktualne

Cena najmu 1950.00 zł
Opłaty stałe 500.00 zł
Zaliczki media 200.00 zł
Kaucja zwrotna 4000.00 zł
Niezapomnij powołać się na portal tablicawynajmu.pl
Zadzwoń w tej sprawie
608061311

Mieszkanie na Wynajem Kartuska

  • Cena najmu1950 zł
  • Cena opłat 500.00 zł
  • Cena media 200.00 zł
  • Powierzchnia 28.00 m2
  • Pomieszczenia kawalerka
  • Typ lokalu Mieszkanie
  • Miasto Gdynia
  • Ulica Kartuska

Kawalerka, w Gdyni Chyloni, przy ul. Kartuskiej 45-59 o pow. użytkowej łącznej 28,29 m kw. Jeden pokój, kuchnia, łazienka, przedpokój. Mieszkanie środkowe, na drugiej kondygnacji w bloku 4-piętrowym z lat 70-tych XX w.
Ostatni remont 2014, w stanie dobrym. Bez balkonu. Widny pokój i kuchnia z oknami skierowamymi na płd-wsch. Mieszkanie umeblowane i wyposażone do natychmiastowego zamieszkania. W pokoju 2 os. kanapa rozkładana i 2 os. wysuwana sofa, stół kwadratowy, 2 krzesła, ciąg komód z oszkloną witryną, szafkami i szufladami, podłogę pokrywają panele drewniane, ściany malowane, odbiornik TV z dostępem do TV naziemnej, radio, regał z książkami. Kuchnia w pełni wyposażona, lodówka, kuchenka gazowa, zlew, kuchenka mikrofalowa, naczynia, garnki, szklanki, sztućce. Płytki na podłodze i ścianach, powyżej malowane ściany. Łazienka w pełni wyposażona, kabina prysznicowa, muszla klozetowa, umywalka, pralka. Całość w płytkach na podłodze i ścianach. Do dyspozycji żelazko, odkurzacz, deska do prasowania, suszarka do bielizny.
Wynajem wyłącznie w formie aktu notarialnego na zasadach wynajmu okazjonalnego.
Cena wynajmu 1950 zł za m-c plus czynsz do spółdzielni (obecnie ok. 310 zł, w minionym sezonie grzewczym ok. 520 zł) plus prąd i gaz według zużycia (osobiście dokonuję odczytu liczników co m-c lub najemca przesyła zdjęcia liczników ostatniego dnia m-ca). Opłaty do Spółdzielni Mieszkaniowej wnoszę osobiście, a najemca dokuje przelewu na moje konto do 10 dnia każdego m-ca. Woda indywidualnie opomiarowana, centralne ogrzewanie nie opomiarowane indywidualnie. Woda i CO dodatkowo rozliczane i doliczane lub pomniejszane do/ z czynszu w zależności od zużycia (woda co kwartał, CO po sezonie grzewczym). Kaucja w wysokości 2-krotności ceny wynajmu. Opłata notarialna po 50% po stronie wynajmującego i najemcy.
Dobra lokalizacja, blisko las Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, bardzo blisko do przystanków komunikacji miejskiej ZKM praktycznie w każdym kierunku, przystanek SKM Gdynia Chylonia w odległości 800 m, sklepy i dyskonty w promieniu 800m w bardzo dużej liczbie. Zwierzęta akceptowalne, z całkowitą odpowiedzialnością właściciela pupila za ewentualne szkody.
Wynajem od pierwszego dnia m-ca następujące po spisaniu umowy i sporządzeniu aktu notarialnego u notariusza, jednak nie wcześniej niż 01.09.2024 r.
Zapraszamy do oglądania, kontakt telefoniczny 608 061 311.

KONTAKT Z WYNAJMUJĄCYM Kartuska

608061311 - numer kontaktowy

Ten właściciel nie życzy sobie kontaktu z pośrednikami nieruchomości. Uszanuj jego decyzję.

Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Zdjęcia Mieszkanie Kartuska

Możesz być także zainteresowany